logotti
  • RSS
  • Facebook

2014 tesettür giyim modellerinden oluşan şık ve güzel giyinmeyi seven kalitelisiyle her zaman tercih edilen tesettür markalarından olan Jaade Butik Giyim yeni sezon son moda giyim modellerinden oluşan şık koleksiyondan örnekler sizlerle olacak. Jaade giyim modellerinde 2014 elbise modelleri, pardesü modelleri, tunik modelleri, bluz etek takımlar, özel günlerde kullanabileceğimiz abiye modelleri, kap modelleri, etek ceket takım modelleri bulunmakta. Hepsi birbirinden şık hepsi birbirinden renkli.

Tesettür giyimde tesettürün sınırlarını aşmadan geniş ve rahat giyinmeyi seven dış giyim tercih edenlerin Jaade giyim modellerini incelemelerini öneririm. Giyim sektöründe 10 yılı geride bırakarak kişiye özel tasarımlar yaparak başlayan Jaade butik tasarımlarındaki farklılıktan dolayı çok fazla tercih edilmeye başlandı. Talep yoğunluğu nedeniyle işleri büyüterek markalaşma yoluna gitti. Hazır giyim ve tasarım modellerden oluşan Jaade Butik 2014 tasarımlarını sizlerde beğeneceksiniz. Jaade Butik 2014 Tesettür Giyim Modellerini inceleyelim. Modelleri yakından görelim…

 

Bir önceki yazımız olan Selam 2014 Pardesü Koleksiyonu başlıklı makalemizde mevlana pardesü modelleri, Pardesü Modelleri 2014 ve selam giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...