logotti
  • RSS
  • Facebook

Jaade Giyim 2014-2015 kış koleksiyonu çıkarırken daha çok kış giyimde triko ağırlıklı olarak sizlerle buluşmuş. Malum havalar soğudu kış geldi soğuk havalarda sizleri sıcak tutan tasarımları trikodan vazgeçemeyenler için farklı renk seçenekleri ile hareketlik kazanmış. Triko hırka, triko kazak, bayan kaban modelleri, tunik pantolon modelleri, kışlık pardesü modelleri, tesettür pantolon modelleri, manto modelleri, uzun etek modelleri, tesettür elbise modelleri, bayan trençkot modelleri, etek ceket takım modelleri, triko bluz modelleri, tesettür kışlık bayan giyim modelleri bu koleksiyonda yer akmakta.

Bayan giyim denilince akla gelen markalardan birisi olan Jaade Giyim 2015 tesettür giyim modelleri, hem sade hem şık. Bayanlarında aradığı tam bu değil mi? Gösterişten uzak sade giyinmeyi tercih eden bayanlar bu modeller tam sizlere göre. Ufak ayrıntılarda tesettür giyim modellerine  hafif hareketlik sağlanmış.

2015 yılının trend renkleri sizler için Jaade Giyim 2015 tesettür giyim tasarımlarında buluşmuş. Giyimine özen gösteren stil sahibi bayanlar bu koleksiyonu sabırsızlıkla bekliyor. 2015 tesettür giyim kış modasına dair esintilerin, tesettür bayan giyim kombinleri, triko bayan giyim modellerinin yer aldığı Jaade 2014-2015 Kış Tesettür Giyim Modelleri galerimizden esintiler sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Zehrace 2014-2015 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde kuğu abiye, tesettür abiye 2015 ve tesettür tunik 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...