logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan giyim marka ve modellerinin yer aldığı sitemizde  İşbilir giyim 2015 tesettür tasarım modellerini sizlerle paylaşmaya karar verdik. Marka hakkında biraz söz etmek gerekirse 1982 yılında sektöre girerek bayan dış giyim üzerine tasarımları bulunan firma gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bir çok yerde bayilikleri bulunuyor. İşbilir giyim tesettürlü bayanların dış giyim ihtiyacına yönelik olarak pardesü, kap, kaban, manto, trençkot modelleri ile karşınıza çıkmakta.

Uzun yıllar sektörde olması nedeniyle değişen ve gelişen ihtiyaçlara yönelik kendine has tarzı ile ve farklı kumaş dokusu ile siz bayanların beğenisini kazanmış durumda. İşbilir giyim pardesü modellerinde hakim yaka, bebe yaka pardesü  modelleri, yaka detaylı pardesü modelleri daha çok dikkat çekmekte.

Özellikle kış aylarında olduğumuzdan dolayı bayanları sıcak tutacak kaban ve manto modellerinin hepsi çok şık çok asil. Farklı renk seçenekleri ve farklı bedenlerde aradığınız modele İşbilir giyimden ulaşabilirsiniz. Keçe kaban modelleri bu sezon çok tutulan modeller arasında yer almakta.

Bunların yanı sıra İşbilir giyim sizler için bazı stil önerileri ve kombin fikirleri sunmuş. Pardesü ve kap kombinlerini eşarp, şal ayakkabı ve çanta ile tamamlamış. Stil sahibi ve markaya önem veren bayanların tercihleri arasında yer alan İşbilir giyim modelleri yakından incelemek için galerimizi takip ediniz. Beğendiğiniz model için sizleri İşbilir giyime davet ediyoruz. Birbirinden şık bayan dış giyim modellerinin bulunduğu İşbilir Giyim 2015 Tesettür Giyim Tasarımları galerimiz sizlerle…

 

Bir önceki yazımız olan Setrms 2015 Tesettür Giyim Seçenekleri başlıklı makalemizde deri etek modelleri, ferace modelleri 2015 ve keçe pardesü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...