logotti
  • RSS
  • Facebook

Bayan giyim modasına ait giyim modellerine İpekyol markası ile davam ediyoruz. Özellikle modayı yakından takip eden bayanların ilgisini üzerinde toplayan bayan giyim markası 2014 sonbahar kış koleksiyonunda retro etkisini yansıtarak minimal çizgiler ve modern tasarımlarla zenginleştirildi.

İpekyol 2015 bayan giyim modellerinden biraz bahsetmek gerekirse bayan takım modelleri, deri pantolon modelleri, spor etek modelleri, uzun yelek modelleri, deri tayt modelleri, bayan çizme modelleri, blazer ceket modelleri, loafer ayakkabılar, jean gömlek modelleri, kışlık bluz modelleri, bayan çanta modelleri, bayan kaban modelleri, iş yaşamında kullanabileceğiniz business  takım modelleri, füzo tayt modelleri, kışlık bayan giyim kombinleri, 2015 kış modasına ait fikirler, 2015 bayan giyim modasına dair stil önerileri, bayan giyim kombinleri, bayan deri ayakkabı modelleri, ayakkabı çanta takım modelleri bulunmakta.

Eski zamanlarda çok kullanılan füzo tayt modelleri şimdilerde moda. Bu kış füzo taytlara çok sık karşılaşacağız. 2015 bayan giyim modellerinde deri tasarımlara çok sık karşılaşmaktayız. Modası geçmeyen tek şey bana sorarsanız deri. Her sene farklı tasarımlarla karşımıza çıkmakta.

İpekyol 2015 bayan giyim modellerinden bu kadar bahsetmişken modelleri de incelemeden geçmeyelim. O halde sizi İpekyol 2015 Bayan Giyim Modelleri ile baş başa bırakıyorum.

 

Bir önceki yazımız olan Kuaybe Gider 2014 Sonbahar Kış Tesettür Giyim başlıklı makalemizde Kavin By Kuaybe Gider, kışlık tesettür tunik ve kuaybe gider 2014 sonbahar kış hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...