logotti
  • RSS
  • Facebook

2013 yılının sen demleri yaşanırken havalarda yeni soğumaya başlamışken sizler için kaliteden ödün vermeyen bir markanın kışlık kaban modelleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Kışlık kaban almak istiyorsanız hala geç kalmadınız. İpekyol kaban modellerini incelediğinizde sizlerde kaban konusunda fikir edineceksiniz. Kaban modellerinde bu sene kapitone kabanlar ,taba renği kaşmir  kabanlar leopar ve kürk detaylarına yer verilmiş.  Farklı renk tonları ve renk seçenekleri ile her zevke uygun modeller yer almakta.Sezonun hakim renklerini de bünyesinde bulundurmakta.

Kışlık kaban ve manto  modeller ile kullanım kolaylığı sağlamayı hedeflemiştir. Özellikle soğuk olan şehirlerde İpekyol kabanları ile soğuğu hissetmeyeceksiniz.  Bu senenin moda renklerini bünyesinde bulundurarak çeşitliliği arttırmıştır. Kaliteden ödün vermeden  güzel giyinmeyi hedefleyerek sizlere giyim konusunda çeşitlilik arz etmiştir.

Bayan mont ve kaban almayı düşünüyorsanız ama karar veremediyseniz bu modelleri incelemenizi öneririm. İpekyol  markasının diğer giyim modellerini merak ettiyseniz sitemizde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Şimdi İpekyol 2014 Kaban Modellerini inceleyelim…

 

Bir önceki yazımız olan Alvina Kışlık Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde Alvina, Alvina Pardesü ve Kışlık Pardesü hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...