logotti
  • RSS
  • Facebook

Hijab markalarından olan İnayah giyim 2015 yılına ait hijab tesettür giyim modellerini sizlerle paylaşacağız. İnayah 2015 tesettür giyim modellerinde tesettür tulum modelleri, tesettür elbise modelleri, tesettür tunik modelleri, uzun etek modelleri, bluz modelleri, geniş pantolon modelleri, uzun tunik modelleri, ceket modelleri, tesettür abiye elbise modelleri, uzun hırka modelleri, tesettür hamilelik modelleri, abaya modelleri, salaş giyim modelleri, salaş elbise modelleri, hijab şal modelleri bulunmakta.

Ülkemizde de hijab modasına geçişler görülmekte. Özellikle hijab derken  örtünme şeklindeki farklı tarz aklımıza gelmekte. Hijab şal modelleri de hem şık hemde pastel tonlarında kullanılan modeller bulunmakta. Ayrıca İnayah giyim hijab tarzında abiye elbiseler de sunmakta.

Hem sade hem şık fazla abartıya kaçmadan örtünmenin farklı şekilleri karşımıza çıkmakta. Yurt dışında bir çok bayiliği bulunan İnayah giyim 2015 ilkbahar yaz sezonuna ait hijab bayan giyim modelleri ile sizlerle olacağız.

Şimdi İnayah 2015 Hijab Giyim  Yeni Sezon bayan giyim modellerinin bulunduğu galerimizi inceleyelim…

 

Bir önceki yazımız olan Zühre 2015 Tesettür Giyim Modelleri Yeni Sezon başlıklı makalemizde ferace modelleri 2015, kap modelleri 2015 ve Kışlık Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...