logotti
  • RSS
  • Facebook

Bayan tesettür giyimime dair marka ve modellerin yer aldığı sitemizde farklı ülkelerin tesettür giyim modelleri, tesettür giyim modası hakkında fikirler vermek amacıyla Inayah giyim modelleri sizlerle paylaşacağız.

Yurt dışında kendine belli bir yer edinen tanınmış marka hijab giyimin farklı tarzlara göre tasarlamış.  Inayah giyim tesettürlü bayanlar için tesettürün sınırlarını zorlamadan da güzel giyinebileceğini düşünerek tesettüre uygun tasarımlarını siz bayanlar tarafından çok beğenilmekte.

Inayah 2914 tesettür hijab koleksiyonunda tunik pantolon modelleri, abaya modelleri, etek bluz modelleri, tesettür kombin modelleri, etek gömlek ceket modelleri, elbise modelleri, abiye modelleri yer almakta. Sadeliği ile göz tasarımlar sizleri beklemekte. İnayah 2014 tesettür giyim modellerinde bazen klasik bir hava varken bazen  doğal günlük modeller dikkat çekmekte. Hijab giyimde spor takılmak isteyenler için de çok şık spor modeller mevcut.

Açık ve koyu renklerin hakim olduğu 2014 hijab koleksiyonunda en beğenilen modeller elbiseler ve abaya modelleri. Hepsi birbirinden şık, hepsi birbirinden sade, hepsi birbirinden iddialı. Sizlerde İnayah tesettür giyim modellerini incelediğinizde göreceksiniz.

Özellikle şal bağlama modelleri hijab tesettürde benim çok hoşuma gidiyor. Kıyafetlere uygun örtünme şekli ve modeli de çok hoş. Burcu Çetinkaya nın örtünme tarzıda bu modellere çok yakın. Burcu Çetinkayanın örtünme şeklini merak edenler veyan tarzını beğenenler için bu modelleri incelemelerini öneririm.

İslami tesettür giyim, hijab 2014, tesettürde moda, 2014 yaz bayan giyim modelleri, hijab style modellerinin bulunduğu Inayah 2014 Hijab Giyim Koleksiyonu sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Vurgu Giyim 2014 Tesettür Giyimde Yeni Sezon başlıklı makalemizde Bayramlık Tesettür, son moda tesettür giyim ve Tesettür Abiye 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...