logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde yeni markaların giyim modelleri ile yayınımıza devam ediyoruz. Sizlere sunacağım bugünkü tesettür markası Huşe Giyim. Yenilikçi tarzıyla ve şık tesettür giyim modelleri ile şimdiden sizden onay almış gözüküyor. 2014 yılında da tesettür giyimde hızlı bir çıkış yaparak sizlerin beğenisini kazandı.

Huşe tesettür giyim modellerinde sizlerle paylaşacağım modellerde tesettür elbise, tesettür tunik, tesettür gömlek, tesettür kombin modellerinden oluşan koleksiyon sizleri bekliyor. Tunik modellerinde kot tuniklerede yer verilmiştir. Tesettür kombin yapmak istiyorsanız bir de tesettür kombinleri Huşe giyim farklıyla incelemeye ne dersiniz.

Zarafetteki yenilik Huşe Tesettür yeni sezonun trend renk çeşitleri ile koleksiyonu zengin kılmış. Genç tesettürlü bayanların tercih ettiği elbiseler ve tunikler hepsi birbirinden şık hepsi birbirinden sade. Sade giyinmeyi seven bayanları Huşe Tesettüre davet ediyorum. Farklı tesettür giyim modelleri ile Huşe Tesettür Giyim Modelleri sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Zühre Tesettür Giyim 2014 başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Modası, Farklı tesettür giyim ve son moda tesettür giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...