logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan giyim modelleri ve markalarının yer aldığı sitemizde Huşe Giyimi ağırlıyoruz. Biraz markanın geçmişi  hakkında bilgi vermek gerekirse; 52 sene önce Sultanhamam da Kısmet Gömlekleri olarak ticarete başlayarak Pegip ve Bonacelli markaları ile yoluna devam ederken 2013 kış sezonunda bayan giyim üzerine  Huşe Markası ile faaliyete geçmiş.  Huşe nin anlamı; Başak Salkımı demek. Markanın isminin  Huşe  de karar kılınması sebebi de  Başak Salkımı gibi bolluk bereket getirmesi için tercih edilmiş. 

Tesettürlü bayanların sıradan tasarımlardan farklı olarak daha şık daha modern giyinmeleri açısından bayanların ihtiyaçları doğrultusunda tasarımlar sunarak sizlerin beğenilerine hak kazanmıştır. Huşe Giyim 2015 tesettür giyim modellerinde tesettür elbise modelleri, tesettür tunik modelleri, kap modelleri, ferace modelleri yer almakta.

Huşe giyim  elbise modellerinde pliseli elbise modelleri, ceket etek görünümlü elbise modelleri, bu senenin modası olan püsküllü elbise modelleri, özel günler ve davetler için kullanabileceğiniz şık elbise modelleri, deri detaylı elbise modelleri, iki renkli tarz elbise modelleri, omuz detaylı elbise modelleri, şifon elbise modelleri bulunmakta. Ayrıca büyük beden bayanları da düşünerek tasarımlarında büyük bedenlere de yer vermiştir.

Huşe Giyim tunik modellerinde ise asimetrik kesim tunikler, tarz tunikler, deri detaylı tunik modelleri, şifon tunik modelleri, smokin tunik modelleri bulunmakta. Kıyafetlerine özen gösteren stil sahibi bayanların tercihi olan Huşe giyim bu sezonda tasarımları ile büyük beğeni toplayacak. Sizlerde kıyafetlerinizde yenilik arıyorsanız değişikli yapmak istiyorsanız sizleri Huşe giyime davet ediyoruz.

Tesettür elbise modelleri, tesettür tunik modelleri, tesettür ferace modelleri ve kap modellerinin yer aldığı Huşe 2015 Tesettür Giyim modellerinin bulunduğu galerimizi inceleyelim…

 

 

Bir önceki yazımız olan Aker 2015 Kış Eşarp ve Çanta Modelleri başlıklı makalemizde 2015 eşarp modelleri, Aker Çanta ve Aker Eşarp hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...