logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim markaları sırasıyla 2014 yaz koleksiyonlarını birer birer çıkartırken sizlere Huşe 2014 yaz tesettür giyim modellerini paylaşacağız. Yeni modellerle ve yeni tasarımlarla sizlere yazlık tesettür giyimde farklı modeller sunmuş.

Huşe tesettür giyim 2014 yaz modellerinde 2014 tesettür elbise, tesettür tunik, tesettür gömlek, tesettür kombin modellerinden oluşan koleksiyon sizleri bekliyor. Tunik modellerinde kot tuniklerede yer verilmiştir. Tesettür kombin yapmak istiyorsanız bir de tesettür kombinleri Huşe giyim farklıyla incelemeye ne dersiniz. Tesettür kombin modellerinde ayakkabı çanta, eşarp ve şal ile tamamlamış.

Zarafetteki yenilik Huşe giyim 2014 yeni sezonun trend renk çeşitleri ile koleksiyonu zengin kılarak genç tesettürlü bayanların dikkatini çekmiş. Yazlık tesettür modelleri, yazlık giyim modelleri, son moda tesettür modelleri, tesettür yaz modası ile ilgili yazılara sitemizden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri Huşe 2014 Yaz Tesettür Giyim Modellerinin bulunduğu galerimiz ile baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Alvina 2014 Yaz Tesettür Giyim, Pardesü, Ferace Modelleri başlıklı makalemizde alvina 2014 yaz, Alvina Giyim ve etek modelleri 2014 uzun hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...