logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların en fazla kullandığı şal modelleri bugün sizler için Hünkar İpek markası ve kalitesiyle sizlerle buluşturuyoruz. Marka hakkında biraz bilgi vermek gerekirse Türkiyede en kaliteli %100 saf ipeğini sizlere şal modellerinde sunmuş. 10 yılı aşkın bu sektörde olan Hünkar İpek yurt içi ve yurt dışında bilinen markalar arasında yer almakta. Hünkar İpegin şal modelleri yıkandıktan ve ütülendikten sonra tüylenmez renk vermez ilk günkü parlaklığını korur. Size bu garantiyi başka kim verebilir. İpekte kalite arıyorsanız Hünkar İpeği tercih etmenin sizce de zamanı gelmedi mi?

%100 Türkiye nin en iyi saf ipek şallarını üreten Hünkar ipek siz bayanlar tarafından da çokça tercih ediliyor. Kaliteye önem veren stil sahibi bayanların tercihleri arasında yer alan ipek eşarp ve şal modellerinde leopar desenli şal ve eşarp modelleri, jakarlı saçaklı eşarp modelleri, İstanbul desenli şal modelleri , %18 çift taraflı ipek şal modelleri, %30 ipek dijital baskılı ipek eşarp modelleri, %15 ipek kareli şal modelleri, çiçek desenli ottoman şal modelleri, fular modelleri, uçları püsküllü fular modelleri, %30 ipek ve %30 organik şal modelleri, %30 ipek dijital baskı çift taraflı kullanılabilen şal modelleri , simli fular modelleri, viskon şal modelleri, omuz fularları, uçları dantelli ve püsküllü fular modelleri bulunmakta. Bu kadar çok çeşit başka nerede var.

İpeğin en saf halini sizlere sunan Hünkar ipek üretimlerini Bursa da yapıp müşteri memnuniyetini hedef alarak farklı renk seçenekleri ve model çeşitleri ile sizlerin beğenileri doğrultusunda modeller sunmakta. Hem kaliteli hem hesaplı modelleri ile her bütçeye ulaşmayı sağlıyor.

Özel günlerde, davetlerde, toplantılarda, günlük kullanımda, mezuniyetlerde, düğünlerde kullanmak için şal ve eşarp modelleri arıyorsanız Hünkar İpeğin eşarp ve şal modellerini sizler için öneririm. Bu kadar çok bahsetmişken modelleri de incelemeden geçmeyelim değil mi? Hünkar ipek şal ve eşarp modelleri…

Bir önceki yazımız olan Gamze Polat 2014 Yaz Tesettür giyim Yeni sezon Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Abiye, abiye tesettür elbise ve gamze Polat abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...