logotti
  • RSS
  • Facebook

Gönül Kolat Şifon Tunik Modelleri  farklı renk ve modellerde sizlerle buluştu. Yeni sezona büyük bir çıkışla giren Gönül Kolat butik bu modellerde yaz ayına uygun şifon tunik modellerinde iki renkli çizgili, leopar, lacivert beyaz puantiyeli,  çiçekli, arkası uzun, asimetrik kesim, bebe yaka, belden bağlamalı, yakası fularlı tunik modelleri bulunmaktadır.

Tesettürlü bayanlar daha çok pantolonlarının üzerine tercih ederler tunikleri.Eteklerin üzerine de şık duran tunikler bulunmakta. Tesettürlü bayanlar tarafından çokça tercih edilen tunikler Gönül Kolat Butik   markası ve kalitesiyle sizlere sunulmaktadır.

Tesettür giyimde yükselişte  da olan firmanın diğer giyim modelleriyle de sizlerle birlikte olacağız. Şimdi yayınlayacağım bu modeller sizler tarafından çok beğenilecek. Sözü daha fazla uzatmadan Gönül Kolat Şifon Tunik Modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Gelin Başı Hatice Kaşık Modelleri başlıklı makalemizde Gelin Başı Modelleri, Hatice Kaşık Gelin Başı ve Hatice Kaşık Tesettür Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...