logotti
  • RSS
  • Facebook

Her gün farklı marka ve bayan giyim modellerine ait yazımızda bugün Ghisa giyim 2015 tesettür giyim modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. İsmine bakıldığında yabancı bir marka gibi görünse de Ghisa markası yerli bir marka. Ghisa 2015 tesettür giyim modellerinde tesettür kaban modelleri, tesettür tunik modelleri, tesettür etek modelleri, bayan gömlek modelleri, uzun tesettür yelek modelleri, salaş tunik modelleri, kışlık ferace modelleri, tesettür elbise modelleri, asimetrik kesim tunik modelleri, tarz tunik modelleri, tesettür tarz bayan giyim modelleri yer almakta.

Ghisa giyim 2015 kış sezonunda haki yeşili, sarı, somon, hardal, gold, siyah, mor, beyaz renklerine yer vermiş. Farklı ve tarz giyinmek isteyen bayanları Ghisa giyim 2015 kış koleksiyonunu incelemelerini öneririm. Hem şık hem sade. Gösterişili modellerin yanı sıra çok sade modeller ile bu kış kendi tarzınızı Ghisa ile tamamlamaya ne dersiniz.

Ghisa 2015 kış koleksiyonu çekimleri Kapadokya da yapılmış. Doğal güzellikleri ile keşfedilmesi gereken yerlerden biridir. Ghisa giyim her sezonda katoloğ çekimlerini tarihi ve doğal güzelliklerin yer aldığı yerleri tercih etmekte. Önceki sezonda da Mardin  de çekimlerini tamamlamıştı.

Şimdi dilerseniz Ghisa giyim 2015 kış tesettür giyim koleksiyonunun bulunduğu galerimizi inceleyelim….

Bir önceki yazımız olan Huşe 2015 Tesettür Giyimde Zerafete Yolculuk... başlıklı makalemizde huşe elbise, huşe elbise modelleri ve fiyatları ve Huşe Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...