logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanlar için yeni markalardan bir tanesini sizler için paylaşıyorum. Bugün sizler için hazırladığım tesettür bayan giyim markalarından biri olan Gamze Polat tasarımlarından tesettür abiye elbise modelleri sizlere sizlerle olacak. Tasarımlarını sizlerde çok beğeneceksiniz.

Eskilerde çok moda olan Kadife kumaş bu seneye damgasını vuracak. Çoğu tesettür markası tasarımlarında kadife kumaşı kullanarak bizleri eskilere götürüyor. Kış aylarında da sıcak tutması bizler için büyük avantaj.

Gamze Polat abiye modellerinde payetli arkası uzun elbise modelleri, saten ve kadife kumaşın birleşmesi ile oluşan şık abiye elbiseler, arkası uzun balık model elbiseler, Osmanlı tarzı abiye elbise modelleri bulunmakta.

Özel günlerde tasarım abiye modelleri kullanmak istiyorsanız Gamze Polat ‘ı sizlere öneririm. Gamze Polat Tesettür Abiye Elbise Modellerini incelemeye ne dersiniz?

 

Bir önceki yazımız olan Gamze Polat Tesettür Tunik Modelleri başlıklı makalemizde gamze polat, Gamze polat tesettür ve Gamze Polat ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...