logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde tasarımları çok beğenilen butik markalarından biri olan Gamze Polat’ ın 2014 ilkbahar yaz tesettür tasarımlarını sizlerle paylaşacağız.2014 Tesettür tasarım modellerinde sizler için hazırlanmış  günlük kullanım ve diğer zamanlarda kullanmak için çok şıktesettür giyim modelleri bulunmakta. Gamze Polat tasarımlarında neler mi var. Tesettür tunikler, tesettür elbiseler,  tunik pantolon modelleri, etek bluz modelleri, tesettür giyim kombinleri, etek gömlek kombinleri, 2014 tunik modelleri, yazlık tesettür elbise modelleri, şifon etek modelleri, renkli kot gömlek modelleri bulunmakta.

Etek modellerinde melodi etek çok şık olan modeller arasında yer almakta. Renkli Kot gömlek modelleri bu senenin modası olan ürünlerden biri. Ayrıca Gamze Polat 2014 tunik modellerinde dantel ile İstanbul motifli modeller dikkat çekmekte. Tunik pantolon modellerinin hepsi çok şık ve çok asil.

Gamze Polat elbise modellerinde ise yazlık elbiseler, uzun tesettür elbiseler, abiye elbiseler,kolsuz elbiseler, kot elbise modelleri bulunmakta. Tesettür tasarım ve butik markalarından olan Gamze Polat ‘ın diğer tesettür giyim modelleri sitemizde bulunmaktadır. Farklı markalarında tesettür giyim modelleri merak ediyorsanız sitemizde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Gamze Polat Giyim 2014 İlkbahar Yaz Tesettür Modellerinin bulunduğu galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Pınar Akşam 2014 Tesettür Giyim Son Moda başlıklı makalemizde balık etek modelleri, Elbise Modelleri 2014 ve Etek Modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...