logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde tercih edilen ve 2013 de daha da rağbet gören elbiseleri Gamze Polat farkıyla incelemeye ne dersiniz?  Siz tesettürlü bayanlar için 2014 elbise modellerinin yer aldığı koleksiyondan bazı modeller hakkında bilgi vermek istiyorum.  Tesettürlü bayanların çoğunlukla giyimde tercih ettiği  elbise modellerinde kol  ve yaka dantel detaylı, boydan düğmeli elbiseler, Osmanlı işleme motifli elbiseler ve geniş kesim elbise modelleri yer almakta.

Mint yeşili elbiseler, zümrüt yeşili elbise, pembe elbise, siyah elbise, mavi elbise kırmızı elbise renk çeşitleri ve tonları ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Gamze Polat ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

2014 yılında da çok moda olacak elbiseleri , elbise modellerini tesettür tasarımcılarına ait tesettür giyim modellerini ve Gamze Polat ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Gamze Polat Elbise Çeşitlerinden şık modeller sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Gamze Polat Tesettür Tasarımları 2014 başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, Gamze Polat Elbise ve Gamze Polat Tesettür Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...