logotti
  • RSS
  • Facebook

Özellikle abiye elbiseleri siz bayanlar tarafından çok beğenilen bir marka olan Gamze Polat 2015 ilkbahar yaz abiye elbise modellerini sizlerin beğenisi sundu. Yaz aylarında düğününüz, nişanınız ve nikahınız mı şimdiden abiye elbise telaşına mı düştünüz ne giysem hangi renk tercih etsem diye karar veremedi iseniz Gamze Polat 2015 tesettür abiye elbise modellerini incelemenizi öneririm.

Gamze Polat 2015 ilkbahar yaz tesettür abiye modellerinde kabarık abiye modelleri, prenses model abiye elbise modelleri, dantel ve tül detaylı abiye elbise modelleri, saten abiye elbise modelleri yer almakta. Farkı renk seçenekleri de bulunan abiye modellerinde büyük beden abiye modelleri de sizler için tasarlanmıştır.

Ayrıca tesettürlü bayanlar mezuniyetiniz yaklaşıyor mezuniyetinizde giyebileceğiniz mezuniyet elbisenize karar verdiniz mi. Prensesler gibi olacağınız şık mezuniyet elbiseleri sizleri bekliyor. Salkım abiye, tuana abiye modellerinden farklı renkleri tercih edebilirsiniz.

Ayrıca sitemizde özel günlerde kullanabileceğiniz düğün, nişanlık, söz kıyafeti gibi modelleri başka markalarında tesettür abiye modellerini inceleyebilirsiniz. Son moda bayan giyim modelleri, ilkbahar yaz tesettür giyim modellerinin yer aldığı Gamze Polat 2015 İlkbahar Yaz Abiye Elbise Modellerini inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan Feyzan Desing 2015 Tesettür Giyim Tasarımları başlıklı makalemizde 2015 etek modelleri, brokar etek modelleri ve feyzan desing hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...