logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim tasarımcılarından olan Gamze Polat 2014 tesettür yaz sezonu için tasarladığı şık giyim modelleri incelemeye değer. 2014 tesettür yaz sezonu için hazırlanan bu modellerde birbirinden farklı ve iddialı giyim modelleri bulunmakta. Gamze Polat 2014 tesettür yaz giyim modellerinde etek bluz kombinler, 2014 tesettür abiye modelleri, 2014 tesettür elbise modelleri, tunik pantolon modelleri, yazlık tesettür elbise modelleri bulunmakta.

Gamze Polat tunik pantolon modellerinde yakadan fularlı tunik modelleri, smokin tunik modelleri siyah, vizon, pudra, mint, bej renk çeşitleri ile farklı kılınmış. Gamze Polat elbise modellerinde ise günlük elbise modelleri ve abiye elbise modelleri olarak çeşitlendirilmiş. Gamze Polat 2014 abiye elbise modellerinde karamel kuğu abiye modelleri, siyah dantel abiye, üst kısmı dantel ve güpürlü abiye modelleri, şifon abiye modelleri, peplum model abiye modelleri yer alırken günlük elbise modellerinde kot elbise modelleri, şifon yazlık elbise modelleri, piramit elbise modelleri, uzun elbise modelleri bulunuyor. Elbise modellerinde ise pudra, mint, siyah, pembe, somon, bej, kırmızı ve fuşya renk seçenekleri bulunmakta.

Son moda bayan giyim, 2014 tesettür yazlık giyim modelleri, tesettür yaz modası, tesettür tasarım modelleri, İslami tesettür giyim modelleri, 2014 günlük elbise modelleri, 2014 tesettür abiye elbise modelleri, 2014 tesettür etek modelleri, 2014 bluz modellerinin bulunduğu gamze Polat 2014 tasarımlarının bulunduğu galerimizi incelemeye  ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Minel Aşk 2014 Yaz Tesettür Giyim Seçenekleri Yeni Sezon başlıklı makalemizde 2014 tesettür elbise, 2014 yazlık tunik modelleri ve Minel Aşk Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...