logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimin sevilen  tasarımcılarından  biri olan Gamze Polat 2014 sonbahar kış sezonunu açmış bulunmakta..  2014 tesettür sonbahar sezonu için tasarladığı şık giyim modelleri incelemeye değer tesettür giyim modelleri bulunmakta.

Özellikle genç bayanlar tarafından tasarımları büyük ilgi gören  Gamze Polat 2014 sonbahar sezonunda genç bayanlar için  etek modelleri,bluz modelleri, kot elbise modelleri, 2014 tesettür abiye modelleri, 2014 günlük tesettür giyim elbise modelleri, yakadan bağlamalı gömlek modelleri, kalp desenli etek modeli, arkası uzun tunik modelleri, smokin tunik modelleri, yüksek bel etek modelleri, çalıkuşu etek modelleri, tunik pantolon modelleri, bayramlık tesettür kıyafet modelleri, uzun tunik modellerini görücüye çıkartmış.

İster açık renk, isterseniz koyu renk modelleri bulunan Gamze Polat 2014 sonbahar tesettür giyim tasarımlarını sizlerde çok beğeneceksiniz. Gamze Polat elbise modellerinde üstü kot altı dantel tasarımlı elbise modelleri, masal elbise modeli, şal desenli elbise modellerinin farklı renklerini bayramda da tercih edebilirsiniz. Bayramda ne giysem diyen genç bayanlar sizler için bayramlık tesettür giyim fikirleri de sunulmuş.

İslami tesettür giyim, Gamze Polat 2015 tasarımları, Gamze Polat 2015  tesettür giyim modelleri, 2015 tesettür elbise modelleri, tesettür abiye elbise modelleri, 2015 tesettür tunik modellerinin yer aldığı Gamze Polat 2014 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Modellerinden kareler sizlerle olacak…

 

Bir önceki yazımız olan Alvina 2014 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Koleksiyonu başlıklı makalemizde alvina 2014 sonbahar, alvina 2014 sonbahar kış kataloğu ve alvina 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...