logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanlar için butik markalarından bir tanesi olan Gamze Polat abiye tasarımlarını sizler için paylaşıyorum. Havaların ısınmasıyla beraber düğün sezonu hareketlenmeye başladı. Sizlerinde yakınlarından birinin düğünü mü var ne giyeceğim diye düşünüyorsanız Gamze Polat 2014 abiye modellerine bir göz atmanızı öneririm.

Abiye modellerinde dantel detaylar, kol ve omuz detaylarına sık sık rastlanmaktadır. Abiye modellerinin içine diğer zamanlarda kullanabileceğiniz farklı elbise modellerinden de örnekler koyduk. Gamze Polatın tasarımları hakkında da bu modeller sizlerle yardımcı olacaktır.

Tesettür Abiye modellerinde abiye renkleri kırmızı, pudra, yeşil, mavi, lacivert, mint yeşili abiye renkleri mevcuttur. Abiye modellerinin büyük bedenleri de bulunmaktadır. Özel günlerde, kına gecelerinde, nişanlarda giyebileceğiniz abiye modellerini Gamze Polat tasarımları farkıyla inceleyelim…

 

Bir önceki yazımız olan Tuğba Venn 2014 Günün Kombini başlıklı makalemizde abiye kombinleri, Günlük Tesettür Kombin ve günlük tesettür modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...