logotti
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Tesettürlü bayanlar için butik markalarından bir tanesi olan Gamze Polat abiye tasarımlarını sizler için paylaşıyorum. Havaların ısınmasıyla beraber düğün sezonu hareketlenmeye başladı. Sizlerinde yakınlarından birinin düğünü mü var ne giyeceğim diye düşünüyorsanız Gamze Polat 2014 abiye modellerine bir göz atmanızı öneririm.

Abiye modellerinde dantel detaylar, kol ve omuz detaylarına sık sık rastlanmaktadır. Abiye modellerinin içine diğer zamanlarda kullanabileceğiniz farklı elbise modellerinden de örnekler koyduk. Gamze Polatın tasarımları hakkında da bu modeller sizlerle yardımcı olacaktır.

Tesettür Abiye modellerinde abiye renkleri kırmızı, pudra, yeşil, mavi, lacivert, mint yeşili abiye renkleri mevcuttur. Abiye modellerinin büyük bedenleri de bulunmaktadır. Özel günlerde, kına gecelerinde, nişanlarda giyebileceğiniz abiye modellerini Gamze Polat tasarımları farkıyla inceleyelim…

 

Bir önceki yazımız olan Jaade Butik 2014 Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, bayan giyim modelleri ve fiyatları ve Jaade Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Berva Butik Şık Ferace Modelleri

Berva Butik Şık Fe

Feraceler yaz aylarının gelmesiyle daha çok kullanılmaya başladı. Pardesü den ...

Tesettür Bayan Pantolon Modelleri

Tesettür Bayan Pant

Tesettürlü hanımların pardesülerin, kapların, tuniklerin altına giydikleri pantolon modellerini sizlerle ...

Tesettür Bayan located at , , . Reviewed by 164 kullanıcı rated: 4.7 / 5