logotti
  • RSS
  • Facebook

Farklı tasarımları ile dikkat çeken tesettür bayan giyim tasarımcılarından olan Fatma Sevildi tasarımlarının en beğenilen modelleri ile sizlerle beraberiz. Tesettürlü bayanlara yönelik tasarımlarında gelinlik, abiye elbise, gelin başı aksesuarları, gelin buketleri ile sizlerin özel günlerinde yayında olmaya devam ediyor.

Fatma Sevildi Fashion Hause ile sizlerin giyim ihtiyaçlarına yönelik tasarımda tesettür nişanlık modelleri, tesettür gelinlik modellerinde kendine özgü kişiye özel tasarlanan modeller ile yurt içi ve yurt dışında da sizlere hizmet vermekte. Şık olmak isteyen bayanlar size uygun gelinlik ve abiyede yeni trendler neler? Tesettürlü bayanlar hanği ortamda nasıl giyinmeli?  Size yakışan rengi biliyor musunuz? , Fiziğinize uygun nasıl bir abiye veya gelinlik tercih etmelisiniz?  Düğünü yapacağınız  mekana göre gelinliğiniz nasıl olmalı? Hangi model kişiliğinizi doğru yansıtır? Giyeceğiniz abiyenize uygun aksesuarlar  neler olmalı? Sizin için sadelik mi yoksa abartı mı? Hangi kumaşlar ve danteller sizi daha zarif gösterir?  Baş ve duvak modeliniz nasıl olmalı? Tüm bu sorular ve daha fazlasının cevabı için Fatma Sevildi Moda evi sizlere her konuda yardımcı olacaktır. 

Alışılagelmiş başka markanın modeli dışında kendine has kişiye özel tasarımları ile konusunda uzman kişilerce hazırlanan modellerde gelin başı aksesuarları  ve gelin buketleri konusunda da sizlere yardımcı olacaktır. Özel günlerinizde, düğünlerde, nişanlarda, davetlerde, genç bayanların mezuniyet törenlerinde kullanabileceği şık abiye modellerinde ister kabarık, ister sade veya dantel tasarımlı, tarzınıza uygun modeller ile şık olmak istemez misiniz. O zaman Sizleri Fatma Sevildi Fashion Hause bekleriz.

En beğenilen modelleri ile Fatma Sevildi 2014 tasarımlarını  incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Armine Giyim 2014 Tesettür Yaz Bayan Giyim Modelleri Yeni Sezon başlıklı makalemizde armine giyim 2014, Boutique Armine 2014 ve Boutique Armine koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...