logotti
  • RSS
  • Facebook

Bayan giyim üzerine farklı tasarımları ile dikkat çeken bir bayan giyim markası olan Famelin Giyim 2014 Tesettür elbise modelleri çok şık tasarımlar sizleri bekliyor. Famelin 2014 tesettür giyim modellerinde elbise, abiye elbise ve tunik pantolon modellerine de yer verilmektedir.

Tesettürlü bayanların ve siz hanımefendilerin kaliteli ürün tercihi her zaman ön planda tutularak hazırlanan kıyafetlerde abiye elbiseler çok zarif tasarlanmış.  Kaliteli ve markaya önem verenlerin tercihleri arasında olan Famelin giyim 2014 kıyafet modellerini toplantılarda yemeklerde, özel günlerde, mezuniyetlerde düğünlerde, nişanlarda ve ve günlük giyimde kullanabileceğiniz modeller bulunmakta.

Elbise modellerinde sadelik ön planda tutularak ufak ayrıntılarla gösterişli kılınmış. Yazlık tesettür giyim modelleri, 2014 elbise modelleri, 2014 bayan giyim modellerinin bulunduğu Famelin 2014 Yaz elbise modellerinin bulunduğu galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Zehrace Tesettür Giyim Abiye 2014 Modelleri başlıklı makalemizde şık abiye tesettür modelleri, Tesettür Abiye 2014 ve Tesettür Mezuniyet elbiseleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...