logotti
  • RSS
  • Facebook

Şal kullanımının yaygınlaştığı ülkemizde eşarplar her zaman ki güncelliğini koruyor. Çoğu markalar tesettür giyim sektörüne ilk olarak eşarp ile girerler. Yeterli başarıyı gösterince talebin devam etmesi sonucu tesettür giyime de el atarlar. Sizler için bugün Evitare markasının eşarp modellerinden bazı örnekleri sizlere sunacağım.

Evitare aslında eşarp ve çanta kombini veya şal çanta kombini ile daha çok bilinir. Eşarp ve çantanın kumaş renginin ve türünün aynı olması gibi.  Tesettürlü bayanlar bu eşarp çanta veya şal çanta kombinini çok beğendiler. Umarım bu modellerin devamlılığı sağlanır.

Şunu da umut ediyorum ki Evitare ileride eşarp markası olarak değil tesettür giyim üzerine tasarımları  ile de çok konuşulacak bir marka olacağını düşünüyorum. Şimdi Evitare’ nin eşarp model seçeneklerinden bazı örnekleri inceleyelim.

 

 

Bir önceki yazımız olan Kavin By Kuaybe Gider Sonbahar Tasarımları başlıklı makalemizde Kap Modelleri 2014, Kavin By Kuaybe Gider ve Kışlık Tesettür Tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...