logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan giyimde her geçen gün farklı markaların giyim modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Bugün Estila Giyim modellerini sizlerle paylaşacağız. Biraz marka hakkında bilgi vermek gerekirse Estila Giyim  Konya merkezli  üretimine devam eden  ülkemizin birçok yerinde farklı satış noktalarına sahip bayan dış giyim markasıdır. Klasik, spor, modern tarzlarda pardesü, kap, kaban ve manto tasarımları sezona özel kumaşlar kullanılarak özenle tasarlanıyor ve sizlere sunuyor. Modelleri incelediğinizde sizlerle çok beğeneceksiniz.

Estila 2014 sonbahar kış tesettür giyim modellerinde kış aylarına uygun soğuk havalarda sizi sıcak tutacak tasarımlarında kışlık pardesü modeller, manto modelleri, kap modelleri, kaban modellerinden örnekler sunulmakta.

Estila 2014 pardesü modellerinde hakim yaka pardesü modelleri, bebe yaka pardesü modelleri, sırt detaylı pardesü modellerine rastlamak mümkün. Geçtiğimiz senenin modası olan sırt detayı bayanlar tarafından  ilgi görmekte. Estila giyimde bu ayrıntıyı göz önünde tutarak modellerinin çoğunda sırt detayına özen göstermiş.

Estila 2014-2015 kap modellerinde uzun kap modelleri ve kısa kap modellerinin yanı sıra  sırt detayı, yaka detayına ağırlık verilmiş. Havalar soğumaya başladı yazlık kıyafetler yerini kışlık kıyafetlere bıraktı. Sizlerde kış ayları için kabana ve manto almak istiyorsunuz ve karar veremedi iseniz Estila giyim manto ve kaban modellerini incelemenizi öneririm. Hem şık, hem sade.

Estila 2014-2015 kaban ve manto modellerinde sırt detayı, fiyonk, kol detayı, kapitone kaban, kaşe kaban ve manto modellerine rastlamak mümkün. 2015 kaban ve manto modellerinin hepsi sizi düşünerek hazırlanan modeller olup farklı renk seçeneklerine sahip. Estila 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ nda siyah, bordo, petrol, mürdüm, lacivert, saks mavisi,  kırmızı gibi birçok rengi modern ve detaycı tasarımlarla sizlere sunmuş. 

Sizlerde beğendiğiniz modele sahip olmak için Estila giyime davet ediyoruz. Estila giyim pardesü, kap, kaban ve manto modellerinden bu kadar bahsetmişken modelleri de incelemeden geçmeyelim. Estila Giyim 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonunun bulunduğu galerimiz sizlerle…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Nihle 2014 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2015 kap modelleri ve fiyatları, 2015 pardesü fiyatları ve kap modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...