logotti
  • RSS
  • Facebook

Tekbir giyim’ in kendi bünyesinde çıkarttığı modern kadının giyimine ilişkin farklı kreasyonları ile dikkat çekmeyi başaran Esra Tekbir giyim 2015 yılına ait tasarımları görücüye çıktı. henüz yeni çıkan koleksiyondan sadece birkaç parçayı sizlerle paylaşacağız. Koleksiyonun devamını ilerleyen günlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kendine güven ve stil sahibi bayanların giyimlerine farklı bir bakış açısı ile sizlere sunan Esra Karaduman yeni koleksiyonu sizler tarafından tam not aldı. Şık giyim modelleri ile farklı bir hava katan Esra Tekbir maskülen bir tarz sergilemiş.

Klasik giyimin dışında modern çizgiler sıra dışı tasarımlar ayrıca farklı eşarp modelleri ile farklı kombinler oluştur. Özellikle genç bayanların giyim ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarımlar sunmuş. İlk tesettür giyim markası olan Tekbir giyim gençlere yönelik Esra Tekbir markası ile de çok talep göreceğe benziyor.

Modern tesettür giyim modelleri, 2015 tesettür giyim modelleri, maskülen tesettür giyim modellerinin bulunduğu  Esra Tekbir 2015 Tesettür Giyim Modelleri koleksiyonundan bir demet sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Çizgisel Butik 2015 Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2015 tesettür giyim, abiye elbise modelleri 2015 ve balık model tesettür abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...