logotti
  • RSS
  • Facebook

Bir tesettür giyim markası olan Tekbir giyimin yeni markası olan Esra Tekbir 2014 tesettür yaz modellerini sizlerle paylaşmak istedik. Esra Karaduman Uzun tasarımları Esra Tekbir markası altında toplanarak siz bayanlara farklı tasarımlar sunarak modern, tesettür giyim trendlerini takip eden, tesettürün sınırlarını zorlamadan şık tasarımlar sunmuş.

Esra Tekbir 2014 Yaz koleksiyonunda tesettür giyim modellerinde  bluz pantolon modelleri, tesettür yazlık elbise modelleri, etek ceket kombinleri, bluz etek kombinleri, eşarp modelleri, şal modelleri, tesettür giyim kombinleri bulunmakta.

Farklı tarz arayışı içinde olan sıradanlıktan sıkılmış farklı giyinmeyi seven bayanların tercih ettiği bu koleksiyonda davetlerde, iş hayatında, kullanabileceğiniz giyim modelleri yer almakta.

Mankenleri eşarp ve şal bağlama şekilleri de  farklı tasarlanmış. Tekbir giyim 2014 yaz tesettür giyim modellerini daha sonra sizlerle paylaşacağız. Şimdi Esra Tekbir 2014 Yaz Tesettür Giyim koleksiyonunun bulunduğu galerimizi incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Çizgisel Butik 2014 Yaz Kolesiyonu başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim Modelleri, çizgisel butik 2014 ve çizgisel butik 2014 yaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...