logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların en fazla kullandığı giyim türü olan tunik modellerini Eflin Butik Markasıyla sizlere çeşitlilik arz etmiş. Çok farklı tuniklerin  yer aldığı bu modellerde  önü kısa arkası uzun tunik modelelri, yazlık şifon tunik modelleri,dantel işlemeli tunik modelleri, bebe yaka tunik modelleri, zincir kemerli tunik modelleri, puantiyeli tunik modelleri, güpürlü tunik modelleri, tunik pantolon modelleri yer almakta.

Yaz aylarına uygun renkleri ile ve kış aylarında da kullanılabilecek mevsimlik tunik modelleri ile sizlerin beğenisine hak kazanmıştır. Tesettürlü bayanlar tunik pantolon modasını her zaman kullanırlar. İster günlük hayatta, ister arkadaş sohbetlerinde rahat ve şık , isterseniz takacağınız aksesuarlar ve ayakkabı ile sportif bir havaya girebilirsiniz. Siz isteyin ki yeter bayanların başaramayacağı şey yoktur.

Butik tasarımlarla her yeni gün değişik markalarla sizlerle beraber olacağım. Şimdilik Eflin Butik Tunik Modellerinden bir demet sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Armine Tesettür Kombin başlıklı makalemizde 2013 Bayramlık Kıyafetler, Armine 2013 Şal Modelleri ve Bayan Giyim Markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

One Response so far.

  1. NUR dedi ki:

    ejsdkzxşksdmx


Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...