logotti
  • RSS
  • Facebook

Özellikle genç tesettürlü bayanların yakından takip ettiği Çizgisel butik 2015 yılı için hazırladığı kış koleksiyonunu görücüye çıkarttı. Her zaman olduğu gibi yine iddialı modeller ile karşımıza çıkan Çizgisel butik tesettür abiye modelleri, özel davetlerde kullanılacak şık elbise modelleri, tunik modelleri, kaban modelleri, kap modelleri, etek bluz modelleri, yelek modelleri, kürk detaylı boyunluk modelleri, prenses model elbiseler ve kışlık bayan tesettür giyim modelleri sunmakta.

Çizgisel butik daha çok tesettür abiye elbiseleri ile dikkat çeken ayrıca tesettürlü bayanlar için mezuniyetlerde ve davetlerde nasıl şık olunabileceği konusunda örnekler vermiş. Çizgisel butik abiye elbise modellerinde prenses model abiye elbise, balık model abiye elbise, pelerinli abiye elbise dantel detaylı abiye elbise ve tül detaylı abiye elbise modelleri bulunmakta.

Tesettürlü bayanlar özel günler için farklı model kıyafet arayışı içindeyseniz Çizgisel butik tasarımlarını incelemenizi öneririm hepsi çok şık ve çok asil. Önceki sezonda da iddialı kıyafetler ile karşımıza çıkan Çizgisel butik 2015 tesettür giyim koleksiyonunda çıtayı bir üst düzeye yükseltti. Bundan sonra gelecek koleksiyonu açıkçası sabırsızlıkla bekliyorum. Sizleri daha fazla bekletmeden tesettür abiye modelleri, 2015 tesettür giyim modellerinin bulunduğu Çizgisel Butik 2015 Kış Koleksiyonu galerimizden kesitler sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Nihan Giyim 2015 Tesettür Modelleri başlıklı makalemizde asimetrik kesim kap, kap modelleri 2015 ve nihan 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...