logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların butik markalarından beğendiği ve tercih ettiği giyim modellerini Çizgisel butik markası  ile sizlere sunmaya devam ediyoruz. Çizgisel Butik 2014 yaz tesettür giyim modellerinde her zaman olduğu gibi çok şık modeller sunmakta. Çizgisel butik 2014 tesettür yaz koleksiyonunda günlük tesettür yazlık giyim modelleri, tesettür yaz elbise modelleri, 2014 tesettür yazlık abiye elbise modelleri,uzun yelek modelleri, dantel yaka modeller, peplum detaylı abiye elbiseler, tesettür mezuniyet elbiseleri,  tunik pantolon modelleri, etek bluz modelleri, abiye tesettür modelleri, tesettür tasarım modelleri bulunmakta.

Çizgisel butik tesettür tasarım modellerini sizlerde incelediğinizde çok beğeneceksiniz. Daha çok yaz aylarında kullanılacağı için açık renkler tercih edilmiş. Tesettür abiye modellerinde kabarık modeller, dantel elbise modelleri, sade ve asil şık abiye modelleri bulunmakta.

Elbise modellerinde sade elbise modelleri, siyah beyaz puantiyeli elbise modelleri, bebe yaka elbise modelleri, dantel yaka elbise modelleri, omuz detaylı elbise modelleri, yazlık elbise modelleri, günlük elbise modelleri bulunmakta. Tesettür giyim modelleri ile şal modelleri arasındaki kombinde çok uyumlu.

Her daim ve her sezonda bizleri güzel tasarımlarla mest eden Çizgisel Butik tasarımları özellikle genç bayanlar tarafından daha çok tercih ediliyor. Tabi bu modelleri görüpte beğenmemek elde değil sizlerde Çizgisel Butik 2014 yaz koleksiyonu merak ediyorsanız galerimizi incelemenizi öneririz

Bir önceki yazımız olan Tuğba Venn 2014 Yaz Tesettür Giyim Seçenekleri başlıklı makalemizde bayan yazlık mont, siyah abiye modelleri ve tesettür 2014 yaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...