logotti
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Kanal D nin sevilen dizilerinden Çalıkuşu her hafta reyting rekorları kırıyor. Feride ile Kamran nın aşkını anlatan dizide Çalıkuşu Ferideyi canlandıran Fahriye Evcen kostümleri çok beğeniliyor. Bu nedenle sizlere Çalıkuşu Feridenin kıyafetlerinden örnekler sunacağım.  Hepsi çok şık hepsi birbirinden güzel.

Çalıkuşu Feridenin elbiseleri, eşarpları, ceketleri,kabanları, kapları, etekleri, bluzları çok beğeniliyor. Benim en çok beğendiğim model kırmızı beyaz kareli askılı  eteği. Siz hangisini beğendiniz? Gerçi hepsi çok özel olarak tasarlanıyor. Dizinin konuşulduğu kadar Feride’nin kıyafetleri de ayrı konuşuluyor.

Tesettürlü bayanlarında büyük ilgisini çeken kıyafetleri ve de eşarpları hepsi çok uyumlu hepsi çok şık. Daha sonraki yazımda sizlere de Çalıkuşu Feridenin eşarplarını sizlerle paylaşacağım. Şimdi bu güzel kıyafetler ile sizleri baş başa bırakıyorum.

 

 

Bir önceki yazımız olan Minel Aşk 2014 Tesettür Giyim Tasarım başlıklı makalemizde 2014 Etek Modelleri, Abiye modelleri 2014 ve Çalıkuşu etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:


Sponsorlar

En Popüler Modeller

Çizgisel Butik Tesettür Giyim

Çizgisel Moda Butik

Siz Tesettürlü bayanlar Çizgisel Butik Tesettür Giyim modellerini görünce çok beğeneceksiniz. ...

Tuay Karaca Tesettür Giyim Modelleri

Tuay Karaca Tesettü

Tuay Karaca Tesettür Giyim Modelleri özel tasarım kıyafet modelleri ile ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...

Tesettür Bayan located at , , . Reviewed by 164 kullanıcı rated: 4.7 / 5