logotti
  • RSS
  • Facebook

Kanal D nin sevilen dizilerinden Çalıkuşu her hafta reyting rekorları kırıyor. Feride ile Kamran nın aşkını anlatan dizide Çalıkuşu Ferideyi canlandıran Fahriye Evcen kostümleri çok beğeniliyor. Bu nedenle sizlere Çalıkuşu Feridenin kıyafetlerinden örnekler sunacağım.  Hepsi çok şık hepsi birbirinden güzel.

Çalıkuşu Feridenin elbiseleri, eşarpları, ceketleri,kabanları, kapları, etekleri, bluzları çok beğeniliyor. Benim en çok beğendiğim model kırmızı beyaz kareli askılı  eteği. Siz hangisini beğendiniz? Gerçi hepsi çok özel olarak tasarlanıyor. Dizinin konuşulduğu kadar Feride’nin kıyafetleri de ayrı konuşuluyor.

Tesettürlü bayanlarında büyük ilgisini çeken kıyafetleri ve de eşarpları hepsi çok uyumlu hepsi çok şık. Daha sonraki yazımda sizlere de Çalıkuşu Feridenin eşarplarını sizlerle paylaşacağım. Şimdi bu güzel kıyafetler ile sizleri baş başa bırakıyorum.

 

 

Bir önceki yazımız olan Armine Etek 2014 Modelleri başlıklı makalemizde Armine Etek, armine etekli pantolon ve Çalıkuşu etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...