logotti
  • RSS
  • Facebook

Yeni marka ve modellerin yer aldığı sitemizde sizler için  butik markalarından biri olan Butik Eflin giyimin sizler için hazırladığı tesettür giyim modellerini sizlerle paylaşmaya karar verdik. . Biraz Eflin butik hakkında   bilgi vermek gerekirse  Dikiş dikmeyi seven ve bundan zevk alan başkalarını kendi tasarımları ile giyindirmeyi seven çevresinin ve ailesinin ısrar ile sektöre girmiş. 4 yıldır sektörde olan Butik Eflin  uzun yelek modelleri, panço modelleri, kaban modelleri, asimetrik kesim yelek modelleri, kalem etek modelleri, tesettür tunik modelleri, takıp çıkarılabilir bone şal modelleri, uzun triko tunik modelleri yer almakta.

Kişiye uygun özel olarak tasarlanan modeller ile daha çok genç bayanlar tarafından tercih edilen  Butik Eflin birbirinden renkli modelleri ile her zevke uygun tasarımlar sunmakta. Arkadaş toplantılarında, günlük kullanımda ve ofis ortamında rahatlıkla tercih edebileceğiniz modeller  bulunmakta. Takıp çıkarılan bone şallar çok şık ve kullanımı kolay . Modelleri beğenen takipçilerimiz sizleri de Butik Eflin giyime davet ediyoruz.

Tasarım kıyafet tercih eden bayanlar için birbirinden farklı ve tarz bayan giyim modellerinin yer aldığı Eflin Butik 2015 tesettür giyim modellerinin bulunduğu galerimizi inceleyelim.

 

Bir önceki yazımız olan Tesettür Gelin başı ve Nişan Başı Modelleri Hatice Kaşık Tasarımları başlıklı makalemizde gösterişli gelin başı modelleri, hatice kaşık 2015 ve Hatice Kaşık Abiye Başı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...