logotti
  • RSS
  • Facebook

Yeni marka ve modellerin yer aldığı sitemizde sizler için yeni butik markalarından olan Büşra Çetlemik Butik giyimin sizler için hazırladığı tesettür giyim modelleri ile sizlerle  paylaşacağız. Biraz Büşra Çetlemik hakkında bilgi vermek gerekirse  ilahiyat mezunu, hobi olarak başladığı çocukluk hayali olan  moda tasarımı konusunda kendini geliştirerek, dikiş dikmeyi seven ve bundan zevk alan başkalarını kendi tasarımları ile giyindirmeyi hedef alan tesettür giyim ve bayan giyim üzerine tasarımlar yapan genç modacılardan biridir.

Kişiye uygun özel olarak tasarlanan modeller ile daha çok genç bayanlar tarafından tercih edilen Büşra Çetlemik Tesettür Butik, birbirinden renkli modelleri ile her zevke uygun tasarımlar sunmakta. Arkadaş toplantılarında, günlük kullanımda, özel günlerde kullanım için şık tesettür giyim modelleri bulunmakta.

Büşra Çetlemik butik tasarımda tesettür elbise modelleri, uzun tunik modelleri, şifon elbise modelleri, mevlana elbise modelleri, smokin tunik modelleri, güpür detaylı frak takım elbise modelleri, mezuniyet elbiseleri, önü kısa arkası uzun tunik modelleri, trençkot modelleri, tesettür bayan giyim modelleri, peplum model elbiseler bu koleksiyonda sizlere sunulmuş.

Stil sahibi , modayı takip eden, genç nesilin giyim ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarını görmek ve incelemek için sizleri Büşra Çetlemik Tesettür Tasarıma davet ediyoruz. Genç modacıdan bu kadar bahsetmişken Büşra Çetlemik Tesettür Tasarım Modellerini de incelemeden geçmeyelim değil mi bayanlar? Büşra Çetlemik 2014-2015 Tesettür Giyim Koleksiyonu galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Rosa Clara 2015 Gelinlik Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2015 duvak modelleri, 2015 gelin saç modelleri ve 2015 gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...