logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan giyim marka ve modellerinin yer aldığı sitemizde sizleri Betül Cevahir giyimin 2015 yılına ait tesettür giyim tasarımlarını sizlerle paylaşmaya karar verdik. Marka hakkında biraz bilgi vermek gerekirse annesi gelinlik tasarımcısı. Annesinin mesleğinden dolayı sektöre küçükken girmiş. Bir çocuk annesi olan Betül Cevahir mimar bir anne. Öncelikle bayanların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarımlar sunarak tesettüre uygun hem uzun hem de bol kıyafetleri sizleri sunmaya karar vermiş.

Özellikle iş hayatına bayanların  el atmasından dolayı tesettür giyime olan ihtiyaçlar daha da çoğaldı. Gerek günlük kullanımda, gerek ofis ortamında, gerekse özel günlerde sizler için farklı modellerde tesettür bayan giyim modellerini sunmakta.

Betül Cevahir 2015 tesettür giyim modellerinde tesettürlü bayanlar için etek pantolon modelleri, kışlık yelek modelleri, tesettür elbise modelleri, peplum etek modelleri, tesettür abiye modelleri, salaş tunik modelleri, kışlık ferace modelleri, uzun tunik modelleri, pelerin modelleri, kap modelleri, etek bluz modelleri, kloş etek modelleri, kloş kap modelleri, yazlık tunik modelleri yer almakta.

Farklı renk seçenekleri ve kişiye özel tasarımları ile muhafazakar kesimin vazgeçilmez modacısı olan  Betül Cevahir tasarımlarına ulaşmak için sizleri Betül Cevahir Giyime davet ediyoruz. Son moda tesettür giyim modellerinin yer aldığı Betül Cevahir 2015 Tesettür Giyim Tasarımları galerimizi inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Setr-i Nur 2015 Tesettür Gelin başı Modelleri başlıklı makalemizde abiye türban modelleri, gelinbaşı aksesuarları ve gelinlik modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...