logotti
  • RSS
  • Facebook

2015 sezonunu açan markalardan bir tanesi olan Avenna giyim. Her yeni gün çıkan tesettür giyim markası ve modelleri arasında Avenna giyim 2015 sezonunda tesettür elbise modelleri, bol kesim bayan pantolon modelleri, kaban modelleri, etek modelleri, kapitone kaban modelleri, kot elbise modelleri, kışlık bluz modelleri, uzun salaş tunik modelleri, kışlık kap modelleri bulunmakta.

Avenna giyim sizlerin giyim ihtiyacına yönelik giyim modellerini farklı renklerde ve modellerde tasarlamış. Yeni sezonda yeni modeller siz bayanları bekliyor. Diğer markalara göre kıyafetlerin fiyatları daha hesaplı ve bütçenizi zorlamayacak. Biraz eleştiri yapmak gerekirse de fotoğrafların çekim kalitesi düşük. Avenna gibi köklü bir marka görselleri daha güzel şekilde sunabilirdi bu benim görüşüm modeller güzel olsa da sizler tarafından daha çok beğeni alır ben yine de 2015 tesettür giyim modellerini sizlerle paylaşacağım.

 

Tesettür giyim modelleri, kışlık tesettür giyim modelleri ile ilgili 2015 sezonuna ait giyim modellerini merak ediyorsanız sizleri Avenna 2015 Tesettür Giyim Modelleri ile baş başa bırakıyorum. Sizlerde modelleri inceleyip modeller hakkında görüşlerinizi  bildirebilirsiniz. Sizleri daha fazla bekletmeden Avenna tesettür giyim modelleri inceleyelim…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 7 İklim 2015 Kış Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 7 iklim 2015, 7 iklim giyim ve kaban ve manto modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...