logotti
  • RSS
  • Facebook

Şıklığından ödün vermeyen bayanlar için ilkbahar yaz koleksiyonundan en güzel modeller yer aldığı Avenna giyim 2015 ilkbahar yaz koleksiyonundan en beğenilen modeller sizlerle olacak. Şıklık ayrıntılarda gizlidir. Avenna ilkbahar yaz koleksiyonunda tesettür elbise modelleri, pelerin detaylı tunik modelleri, askılı tesettür elbise modelleri, bluz modelleri, yazlık elbise modelleri, abiye elbise modelleri yer almakta.

Avenna 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunu daha yeni çıktığı için çıkan modelleri sizlerle paylaşıyoruz modellerin devamı geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Modellerde açık renkler ile baharın ve yazın sıcağından sizleri rahatlatacak modeller ile Avenna giyimim tadını çıkartmaya ne dersiniz.

Tüm markalar 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunu çıkarttılar sırayla diğer markalarında ilkbahar yaz sezonuna ait bayan giyim modelleri sizlerle yayınlamaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri Avenna giyim tesettür bayan ilkbahar yaz koleksiyonu ile baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Puane 2015 Tesettür Bayan Giyim Modelleri başlıklı makalemizde elbise modelleri 2015, ferace modelleri 2015 ve kap modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...