logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim markalarından biri olan Avenna giyim 2014 tesettür giyim modellerini incelediniz mi? Tesettür giyim kış modellerinde kışlık pardesü, bayan kaban, bayan kışlık manto, kışlık tesettür tunik, kışlık tesettür elbise modelleri yer almakta. ile sizlerle beraberiz. Tesettür giyime farklı bir soluk getiren Avenna farklı tarzlara hitap edecek şekilde kışlık tasarımları ile yine göz dolduruyor.

Avenna Şık Tesettür Giyim Modellerinde pardesülerde yaka detayı, sırt detayı, omuz detayı ve kol detayı ufak ayrıntılarla dikkat çekmekte. İster sıfır yaka isterseniz bebe yaka pardesü ikisi de değil hakim yaka veya sivri yaka hangi model ararsanız hepsi bu koleksiyonda yer alıyor.

Kışlık tesettür giyim modelleri ve markalarının da bulunduğu sitemizde Avennanın ve diğer tesettür markalarının kışlık tesettür giyim modellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.   Şıklığı zarafete buluştuğu nokta olan Avenna tesettür giyim ile kendi tarzınızı yakalayın.  Avenna 2014 Tesettür Giyim Modellerini incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Zühre 2013-2014 Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Kış Modası, 2014 Tesettür Kış Modası ve Bayan Kaban Manto Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...