logotti
  • RSS
  • Facebook

Pardesü tesettürlü bayanların en fazla kullandığı dış giyimlerden bir tanesidir. Bugün pardesü modellerini Armine markasıyla sizlere sunacağım. Armine giyimin son moda modellerinin yer aldığı yazımızda   2014 pardesü modelleri yer almakta. Armine nin en fazla beğenilen pardesü modellerini sizlerle buluşturuyoruz.  Yeni sezon modellerinin yer aldığı sonbahar kış ilkbahar yaz sezonu için kullanılabilen yeni çeşitleri ile sizlerin beğenisine sunuldu.

Tesettür de abartıya kaçmamak dikkat çekmemek ön planda olduğu için bu modeller tam sizlere göre . Sadeliğiyle ön planda olan ve göz dolduran modelleri görüp de beğenmemek elde değil. Ufak tefek ayrıntılarla farklılığını ortaya koymuştur.Hakim yaka pardesü, , sivri yaka pardesü, sıfır yaka pardesü, yaka detayı, kemer detayı ve omuz detayı  modelleri ön planda tutmaktadır.

Armine giyimin 2014 tesettür giyim modelleri ile tekrar sizlerle yayınımıza devam edeceğiz. Şimdi Armine Pardesü 2014 Modellerini inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan Kuaybe Gider 2013-2014 Tesettür Giyim Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, Kavin By Kuaybe Gider ve Kuaybe Gider hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...