logotti
  • RSS
  • Facebook

Armine giyimin 2014 yılında sizler için hazırladığı  son moda kap modellerinin yer aldığı yayınımızda  kalite ve şıklıkta ön planda olan tesettürlü bayanların tercihleri arasında kap modelleri yerini alır. Yeni sezon modellerinin yer aldığı sonbahar kış sezonu için kullanılabilen yeni çeşitleri ile sizlerin beğenisini kazanacaktır.

Tesettür de abartıya kaçmamak dikkat çekmemek ön planda olduğu için bu modeller tam sizlere göre sade tasarlanmıştır. Sadeliğiyle ön planda olan ve göz dolduran modellerde bazı detaylarda şıklık da ön planda.

Armine Kap Çeşitlerinde hakim yaka, sivri yaka, yaka detayı,sıfır yaka, kemer detayı, fiyonk, puantiyeli kap, smokin kap modelleri, şık astarlı leopar model, peplum tarz kap modelleri bulunmaktadır. Şıklığın zarafete dönüştüğü Armine ile giyinmek güzeldir.

Kap almak isteyip de karar veremedi iseniz bu yayınım sizler için yardımcı olacaktır. 2014 Kap modelleri, marka kap modelleri, tesettür kap modelleri ile ilgili yazılar sitemizde yer almaktadır. İncelemek isterseniz görsellerde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Şimdi Armine Kap 2014 Modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Armine Pardesü 2014 Modelleri başlıklı makalemizde armine pardesü fiyatları, armine pardesü modelleri 2014 ve armine tesettür giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...