logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim modelleri ile çok beğenilen bir marka olan Armine giyim 2014 yaz tesettür koleksiyonunda yine birbirinden güzel ve iddialı bayan giyim modelleri sizlerle buluşuyor. Armine giyim yenilenerek Boutique  Armine ile yeni sezonda çok şık bayan giyim modelleri ile karşımıza çıkıyor.  Armine giyimin klasikleşen tarzından dışa çıkarak farklı stillere sahip kişileri de tarzını benimsetme yoluna gitmiş.

Boutique  Armine 2014 bayan giyim modellerinde elbise modelleri, ferace modelleri, tesettür bayan spor giyim modelleri, yazlık kap modelleri, tunik modelleri, bol kesim pantolon modelleri, etek bluz modelleri, yazlık pardesü modelleri, eşarp modelleri, tesettür kombin modelleri bulunmakta.

Yeni sezonda kendini yenileyen Armine giyim açık ve koyu renk çeşitlerini tasarımlarında kullanmış. Fiyatlarını  biraz yüksek bulsam da kalitesi ve markası için pek çok bayan tercihleri arasında yer alıyor. Bana sorarsanız kendi fikrim açısından tesettür giyim markaları ve tesettür tasarımcılar her bütçeye ulaşmak için uygun fiyatlı ürünlerde çıkartsalar sizce de daha iyi olmaz mı?

Güzel giyinmeyi seven kaliteye önem veren bayanların tercihleri arasında yer alan Boutique  Armine 2014 yaz tesettür giyim modellerinin bulunduğu galerimizi incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Gamze Polat 2014 Yaz Tesettür Giyimde Yeni Modeller başlıklı makalemizde gamze polat 2014, gamze Polat abiye ve hijab fashion hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...