logotti
  • RSS
  • Facebook

Armine giyim her sezonda olduğu gibi 2014 ilkbahar yaz sezonuna da iddialı bir şekilde girdi. Her geçen gün kendini yenileyerek bayan giyim modellerinde çok şık ve sade tasarımları ile dikkat çekmekte. Armine 2014 tesettür giyim modellerinde pardesü modelleri, kap modelleri, tesettür giyim modelleri, etek ceket tesettür giyim modelleri, tunik modelleri, gömlek modelleri , bayan takım modelleri, kot gömlek modelleri bulunmakta.

Armine tesettür giyim modellerinde sırt detaylı modeller, arkadan düğmeli gömlek modelleri, puantiyeli gömlek modelleri,  yaka detaylı elbise modelleri, çiçekli tunik uzun elbise modelleri, yakadan fularlı bluz modelleri, bluz etek modelleri, leopar yaka ve kol detaylı kap modelleri, ipek eşarp modelleri ilkbahar yaz tesettür giyim modelleriyle bütünlük kazanmış.

Armine Sprıng Summer’14 koleksiyonu Summertime Blue ile sizlerle. Son moda tesettür giyim modelleri ile Armine 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Zühre Giyim 2014 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim, yazlık kap modelleri ve yazlık pardesü kap modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...