logotti
  • RSS
  • Facebook

Armine giyim 2015 tesettür giyim modellerini yeni sezon koleksiyonu ile devam ediyoruz. Armine her sezonda olduğu gibi 2015 yılında da yenilenen imajı ile karşımıza çıkmakta. Kış aylarında olduğumuz için kışlık giyim modellerine yeni sezon modelleri ile devam ederken keçe kaban modelleri, deri kaban modelleri, kaşe kaban modelleri, deri etek modelleri, etek bluz modelleri, uzun tunik modelleri, deri yelek modelleri, hırka modelleri, gömlek modelleri, manto modelleri, kap modelleri,etek ceket takım modelleri,  tesettür giyim kombinleri, deri ceket modelleri, ipek eşarp modelleri, tesettür elbise modelleri, kışlık pardesü modelleri bu koleksiyonda yer alıyor.

Armine giyimin yeni imajını oluşturan daha modern kıyafetlerin yer aldığı diğer markası olan Boutique Armine giyim modellerine de yer verilmiştir. Çalışan ve iş hayatında olan kadınların daha güzel ve şık giyinmelerini için daha farklı kıyafetler sunan ve stil sahibi bayanların tercihleri arasında yer alan Boutique Armine yeni sezonun trend renkleri ile sizlerle buluşuyor.

Armine giyim ayrıca sizler için bazı kombin fikirleri vermiş. Gerek eşarp gerekse şal ile bayan giyim modellerini tamamlarken çanta ve ayakkabı ile de kombini oluşturmuş. 2015 tesettür bayan giyim modellerinin yer aldığı Armine 2015 Yeni Sezon Tesettür Giyim Modelleri galerimizi incelemeye ne dersiniz.?

Bir önceki yazımız olan Delkaşmira Tesettür Giyim 2015 Tasarımları başlıklı makalemizde anne kız tesettür giyim, delkaşmira ve delkaşmira 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...