logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim markaları yavaş yavaş 2014 yaz sezonuna ait giyim modellerini görücüye çıkartmaya başlarken sizler için Armine giyimin yeni sezon  son moda modellerini sizlerle paylaşacağım.  Bugün sizlerle paylaşacağım tesettür giyim modellerinde pardesü, ferace, kap,  eşarp, elbise, etek gömlek modelleri,tunik modelleri, bluz etek modelleri bulunmakta.

Armine Eşarp modellerinde ise çiçekli modeller, geometrik desenler, İstanbul desenli eşarplar, açık renk eşarplari koyu renk eşarplar bulunmakta. Armine eşarplar ipek eşarp olmakla beraber yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller sizleri bekliyor.

Etek gömlek ve etek bluz rahatlığını sevenler için tesettür etek gömlek modelleri bulunmakta. Yazlık tesettür giyim, yazlık etek modelleri, yazlık pardesü ve kap modellerini kalitesiyle her daim sizlerin kalbini fetheden Armine Giyim yeni sezon son moda tesettür giyim modellerinin bulunduğu galerimizi inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan Zühre 2014 Yaz Tesettür Giyim Modellerini İncelediniz mi? başlıklı makalemizde 2014 pardesü kap modelleri, Tesettür Giyim 2014 ve yazlık kap modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...