logotti
  • RSS
  • Facebook

Armine giyim her tesettürlü bayanın aklına gelen tesettür markalarından bir tanesidir. Sizler için 2014 elbise modellerinin yer aldığı koleksiyondan bazı modeller hakkında bilgi vermek istiyorum. Siz tesettürlü bayanların giyim ihtiyacına yönelik 2014 tasarımları ile yine göz dolduracağa  benziyor.  Tesettürlü bayanların çoğunlukla giyimde tercih ettiği  elbise modellerinde kol detaylı yani kolları geniş elbise modelleri, kol ve kemer detayı deri, leopardan vazgeçemeyenler için leopar elbise,  yaka detaylı elbise, kot elbise modelleri, omuzu pelerin tarzı elbise modeli ve küçük ayrıntılarla bezenmiş elbise modelleri bulunmakta.

Tesettür giyimde şık tasarımlarla her zaman karşımızda yer alan Armine marka tutkunları içinde 2014 giyim modellerini sizlerin beğenisine sunacağım Armine  giyimin kışlık tesettür giyim modelleri  ile de tekrar  sizlerle beraber olacağım. Markaya önem veren şık bayanların tercihleri arasında vazgeçilmez olan Armine giyim 2014 elbise  modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Armine 2014 Tunik Modelleri başlıklı makalemizde Armine Tunikler, Kışlık Tunik Modelleri ve Son Moda Tunikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...