logotti
  • RSS
  • Facebook

Havaların soğumadan yazın son demleri yaşanırken tatilini erteleyenler için Armine 2013- 2014 Tesettür Mayo Modellerinden örnekler sizlerle buluşuyor.Tesettür giyim firmalarının çoğalması tesettürlü bayanların da tatil ihtiyacını karşılamaya yönelik üretimler yaygınlaşmaya başlamıştır.  Tesettürlü bayanlarında dinlenme güneşlenme, denize girme, yüzme ihtiyaçları da göz önüne alındığında tesettür mayolar bu ihtiyaçları karşılamada büyük rol oynar.

Onun için sizlere Armine Tesettür Mayo modellerini sunacağım. Ben bu modelleri çok beğendim. Armine Tesettür Mayo modellerinde daha çok fermuarlı ve tunik tarzı mayolar mevcuttur. Geniş ve rahat olması tercih sebebidir. Tesettürlü bayanlar kullanım kolaylığı açısından genellikle fermuarlı tesettür mayoların tercih ederler. Armine  kalitesini tesettür mayolarınız da yaşayın.Sizleri Armine 2013-2014 Tesettür Mayo modelleri ile baş baş bırakıyorum…

Bir önceki yazımız olan Nihan Giyim Kombinleri başlıklı makalemizde Ferace Kombin, İslami Giyim Modası ve Nihan Ferace hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...