logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür tekstil sektöründe başarıyı üst düzeyde tutan tesettür bayan giyim markalarından biri olan Alvina giyim tesettürlü bayanlar için tasarladığı  manto ve kaban çeşitlerinden  modeller sizlerle olacak. Manto ve kaban modellerinin ortak özellikleri sırt detayı, fiyonk,  omuz detayı,asimetrik kesim,kemer detayı, kol detayı manto ve kabanların özellikleri arasında. Farklı renk tonları ve renk seçenekleri ile her zevke uygun modeller yer almakta.Sezonun hakim renklerini de bünyesinde bulundurmakta. Kumaşın kalitesi ise baktığımızda bile belli oluyor.

Kaliteden ödün vermeden  güzel giyinmeyi hedefleyerek sizlere giyim konusunda çeşitlilik arz etmiştir.Manto ve kaban almayı düşünüyorsanız ama karar veremediyseniz bu modelleri incelemenizi öneririm. Samanyolu kanalının dizilerinin sponsoru olan bir markadır. Kaşe ve kadife kaban ve mantoları kışlık dış giyim modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Alvina  markasının diğer giyim modellerini merak ettiyseniz sitemizde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Şimdi Alvina Kaban Manto Modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Armine Elbise 2014 Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Elbise Modelleri, Armine Giyim Elbise Modelleri ve Tesettür Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...