logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür  giyim üzerine tasarımları ile  bayanların her geçen gün ilgisini üzerine çeken bir tesettür giyim markası olan Alvina Giyim in kışlık pardesü modellerinden oluşan koleksiyonu sizlere sunmaya karar verdik.  Alvina giyimin sizler için hazırladığı birbirinden zarif ve harika pardesü  modellerinde  Sıfır yaka, hakim yaka, deri pardesü, yaka detayı, omuz detayı, sırt detayı fiyonk modellerde ön planda bulunmakta.

Genç tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen pardesüler de kalite ve şıklığı bir arada tutun. Alvina  giyim tarz ve stil sahibi bayanların tek adresi olma yolunda devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışında yayagın satış noktalarına sahip olması bunun bir kanıtıdır.

 

Sezonun hakim renklerini de bünyesinde bulundurmasıyla tesettürlü bayanların ilgisini üzerine çekmekte. Tesettür bayana ait tesettür markaları ve tesettür giyim modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Pardesü almadan önce fikir edinmek için sizlere birbirinden şık Alvina giyim kışlık pardesü modellerini galerimiz den inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Armine 2014 Tesettür Kombin Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Kombinleri, Armine ve Armine kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...