logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür markalarının ve tesettür bayan giyim üzerine her modelin bulunduğu sitemizde Tesettür bayan giyim üzerine kendine belli bir edinen Alvina sizler için birbirinden zarif ve harika kap modellerini sunmakta. Bu modeller çok yeni genç tesettürlü bayanlar. Sıfır yaka, hakim yaka, pileli, asimetrik kesim, yaka detayı, kemer detayı, fiyonk modellerde ön planda bulunmakta. Genç tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen kaplar pantolon ile birlikte güzel bir uyum yakalamış.

Orta yaş bayanların daha çok tercih ettiği pardesülerle de sizlerle olacağım. Sezonun hakim renklerini de bünyesinde bulundurmasıyla tesettürlü bayanların ilgisini üzerine çekmekte. Kap almadan önce fikir edinmek için sizlere birbirinden şık Alvina Kap Modelleri ile baş başa bırakıyorum. Tesettür bayana ait tesettür markaları ve tesettür giyim modelleri sitemizde bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Minel Aşk Bayramlık Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Bayramlık Elbise Modelleri, Bayramlık Kıyafetler ve Minel Aşk Bayramlık Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...