logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür tekstil sektöründe başarıyı üst düzeyde tutan tesettür bayan giyim markalarından Alvina tesettürlü bayanlar için tasarladığı sonbahar kış modellerinde manto ve kaban çeşitlerinden  modeller sizlerle.Manto ve kaban modellerinin genel özellikleri sırt detayı, omuz detayı,asimetrik kesim,kemer detayı, kol detayı manto ve kabanların özellikleri arasında. Farklı renk tonları ve renk seçenekleri ile her zevke uygun modeller yer almakta.Sezonun hakim renklerini de bünyesinde bulundurmakta. Açıkçası ben en çok mor olan modeli çok beğendim. Siz hangisini beğendiniz?

Kışlık kaban ve manto  modeller ile kullanım kolaylığı sağlamayı hedeflemiştir. Bu senenin moda renklerini bünyesinde bulundurarak çeşitliliği arttırmıştır. Kaliteden ödün vermeden  güzel giyinmeyi hedefleyerek sizlere giyim konusunda çeşitlilik arz etmiştir.

Manto ve kaban almayı düşünüyorsanız ama karar veremediyseniz bu modelleri incelemenizi öneririm. Alvina  markasının diğer giyim modellerini merak ettiyseniz sitemizde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Şimdi Alvina Kaban Manto Modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Vizyon Giyim 2013-2014 Tesettür Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim Modelleri, Tesettür Giyim ve Tesettür Giyim 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...