logotti
  • RSS
  • Facebook

Alvina giyim ilkbahar yaz 2014 tesettür giyim her zaman olduğu 2014 ilkbahar yaz sezonunda da adından oldukça söz ettireceğe benziyor. Son moda tesettür giyim modellerinden oluşan Alvina 2014 tesettür giyim koleksiyonunda baharın renklerini tasarımlarında buluşturmuş Alvina giyim birbirinden şık tesettür giyim modelleri bulunmakta.

Alvina giyim 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim modellerinde yazlık pardesü, pantolon etek modelleri, tesettür elbise modelleri, tunik pantolon modelleri, kap modelleri, trench modelleri, tesettür giyim kombinleri, 2014 ferace modelleri, eşarp modelleri, şal modelleri, etek bluz modelleri, pantolonlu takım modelleri, tesettür abiye modelleri, etek ceket modelleri bulunmakta.

Tesettür giyimde markaya önem veren ve tercih edenler bayanlar ilkbahar yaz tesettür giyim modellerini bir de Alvina giyim farkıyla incelemeye ne dersiniz. Her zaman olduğu gibi yeni sezonda da tesettür giyim modellerinde görselliğe hitap etmiş. Sırt detayına, yaka detayına ve görselliğe önem vermiş. Melodi model tunik pantolon modelleri, puantiyeli etek modelleri, arkası uzun önü kısa tunik modelleri, kot gömlek modelleri, Mevlana model etek modelleri bulunmakta.

Tesettürlü bayanlar geniş kesim ve bol olmasından dolayı etek pantolon modellerini çok fazla kullanıyorlar. Hem eteğin vücut hatlarını belli etmemesi hemde pantolon rahatlığını bir arada tutmak için 2014 pantolon etekleri tasarlamış. Alvina giyim koleksiyonundan bu kadar fazla ayrıntıya değinmişken modelleri de incelemek lazım diyerek Alvina giyim İlkbahar Yaz 2014 Tesettür Giyim Modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Gelin Başı Modelleri 2014 Fashion By Tuğba Türban Tasarımları başlıklı makalemizde 2014 gelin başı modelleri, 2014 tesettür gelin başı modelleri ve abiye başı tesettür hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...