logotti
  • RSS
  • Facebook

Alvina giyim yazlık tesettür giyim modelleri ile yayınımıza kaldığımız yerden devam ederken her zaman olduğu 2014 yaz sezonunda Alvina giyim bizleri çok şık tesettür giyim modelleri sunmakta. 2014 tesettür yaz modası ve  tesettür giyim modellerinden oluşan Alvina 2014 yaz tesettür giyim koleksiyonunda yazlık pardesü,tesettür abiye modelleri, tesettür mezuniyet kıyafetleri,  tesettür elbise modelleri, tunik pantolon modelleri, kap modelleri, mevlana etek modelleri, yüksek bel etek modelleri, trench modelleri, uzun etek modelleri, bluz modelleri, tesettür giyim kombinleri, ferace modelleri, eşarp modelleri,  etek bluz modelleri, pantolonlu takım modelleri, renkli ferace modelleri, tunik modelleri  bulunmakta.

Farklı tasarımlar farklı abiye modelleri ile mezuniyetleriniz şenlenecek. Mezuniyet töreninizde var ve ne giysem diye düşünüyorsanız Alvina tesettür abiye modelleri tam sizlere göre. Pardesü kombinleri ve kap kombinleri yapmak isteyenler için çok şık pardesü ve kap kombinleri bulunmakta. İlkbahar yaz tesettür giyim modelleri yazlık tesettür giyim modelleri, tesettür mezuniyet elbiseleri, 2014 tesettür giyim modellerinin bulunduğu sitemizde Alvina Giyim 2014 Yaz Tesettür Giyim, Tesettür Abiye Modelleri sizlerle…

 

Bir önceki yazımız olan Gönül Kolat 2014 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu başlıklı makalemizde gönül kolat 2014, gönül kolat designology ve gönül kolat susam hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...